Sichtbeton

SICHTBETON / DEKORACYJNY / TYNK / LOFT /

Witam, długo przymierzałem się aby zaktualizować naszego bloga, wiadomo praca na budowie, spotkania z inwestorami są na pierwszym miejscu. Dziś jest wolna chwila, gdzie mogę wam opowiedzieć moje osobiste spostrzeżenia na temat nowego produktu do dekoracji ścian, mam tu na myśli tynk sichtbeton.

Sichtbeton innowacyjny materiał dający obraz gładkich płyt architektonicznych. Wyglądem przypomina również powierzchnie betonu szalunkowego. Dzięki prostemu systemowi montażu, zdobył uznanie w środowisku wykonawców w rejonie swojego producenta w Holandii i rynkach w Niemczech.

Realizując montaż betonów dekoracyjnych nazwijmy je klasycznymi, mogę zdecydowanie stwierdzić, iż pojawienie się sichtbetonu, jest przełomem w dekoracyjnych okładzinach ściennych. Indywidualne podejście do każdej inwestycji, staranność, pozwalała mi kształtować ściany w sposób artystyczny, indywidualny.

W sichtbetonie jest zupełnie inaczej. Tutaj musimy postępować schematycznie, trzymając się ściśle zasad do końca, aby wykonać prawidłowo efekt końcowy. 

Oczywiście jak w dekoracjach bywa, podczas nakładania, pojawia się akcent twórczy, zatem będzie mile wdziany wykonawca w polotem artystycznym, który zadba w czasie montażu, aby wżery które się pojawiają na powierzchni, były potraktowane w szczególny sposób, wzorując się na zaleceniach producenta bądź moim przykładzie.

Przyznam szczerze, jestem podekscytowany tym materiałem. Skupiając się głównie na własnych autorskich projektach wykonawczych, gdzie od początku do końca decyduję o wyglądzie końcowym betonu dekoracyjnego, tak w sichtbetonie, skupiam się głównie na utrzymaniu technologii, aby podczas montażu nie powstał żaden defekt, gdyż nie mamy drugiego podejścia. Po wyschnięciu ściana jest twarda, bardzo gładka, dosłownie świecąca jak po zdjęciu szalunku.

Obecnie chciałbym zwrócić uwagę miłośnikom betonowych ścian na sichtbeton.  Pokazując ten rewelacyjny moim zdaniem materiał, chciałbym zaprosić do współpracy.

Materiał występuje jako szpachla cienkowarstwowa w trzech odcieniach. 

Główny wykonawca jmdekor